skip to Main Content

درباره ما

شرکت ما از سال ۱۹۹۰ در زمینه واردات تجهیزات رستوران تاسیس شد.
این مجموعه با برند هالد سوئد شروع به کار کرد و به مرور زمان با گسترش برند های وارداتی خود سهم زیادی از بازار را در دست گرفت و تا به امروز در زمینه رستوران نماینده انحصاری برند های هالد،ام بی ام ایتالیا و جی جی اف ایتالیا می باشد

ستوران های دارای سالن غذاخوری بهترین سرویس پذیرایی را به مهمانان ارائه می دهند. در چنین رستورانهایی مهمانان انتظار داشتن فضای دلپذیر، چیدمان مناسب میز و منویی با قیمت بالاتر را دارند. همچنین انتظار می رود پیشخدمت آداب و رسوم غذا خوری را رعایت کند. در مقاله زیر نحوه آداب پذیرایی از مهمانان را در اختیارتان قرار می دهیم.

پذیرایی در یک سالن غذاخوری خوب برای پیشخدمتهایی که آشنایی با نحوه چیدمان و پذیرایی ندارند می تواند دلهره آور باشد. برخی از پذیرایی ها دارای قوانین خاصی نیستند و فی البداهه از مشتریان پذیرایی می شود ولی پذیرایی در رستورانهای شیک و گرانقیمت دارای قوانین و ضوابط خاصی هستند که باید حتما آنها را به خوبی فرا بگیرید. چه در صنعت رستوران تازه وارد باشید و یا اینکه سالها مشغول خدمت بوده باشید نکات زیر آداب درست پذیرایی را به شما معرفی می کند.

نماینده انحصاری برترین برندها

نمایندگی برندهای معتبر

KEF

شرکت کِف ترکیه از ابتدای تاسیس با به کار گیری پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات کافه، رستوران و هتل ها آغاز کرد.کادر مجرب این شرکت در این سال ها با حضور در پروژه های بزرگ دنیا و خدمات پس از فروش به موقع توانسته اند حضور موفقی در بازار جهانی داشته باشند و تمامی نیاز های مشتریان خود را با بالا ترین سطح برطرف کنند.

KEF
نمایندگی برندهای معتبر

WEGA

C.M.A group در سال 1969 کار خود را به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کننده دستگاه اسپرسو در دنیا آغاز کرد.این شرکت با خلق برند Wega به عنوان یک محصول مدرن توانست سهم بزرگی از نیازهای بازار جهانی را بر طرف کند، این محصول با بروز ترین تجهیزات فوق اتوماتیک تولید شده که این عمر باعث از بین رفتن خطای انسانی و نشان گر بالا رفتن کیفیت در ساخت محصولات این برند می باشد.Wega در سال 2005 با تولید بیش از...

WEGA
نمایندگی برندهای معتبر

KEES VAN DER WESTEN

شرکت کیس ون در وستن هلند از سال 1984 فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه اسپرسو به صورت تخصصی آغاز کرد.تمامی محصولات این شرکت به صورت دستساز بوده و به منظور طراحی خاص و استفاده از قطعات با بالاترین کیفیت توانسته است جایگاه خود را به عنوان شاخص ترین برند در تولید دستگاه های اسپرسو در دنیا تثبیت نماید.

KEES VAN DER WESTEN
نمایندگی برندهای معتبر

GGF

شرکت جی جی اف ایتالیا در سال 1985 کار خود را در شمال ونیز آغاز کرد.محصولات این شرکت در زمینه پیتزا ، نان و شیرینی می باشد که با به روز ترین تجهیزات دنیا در کارخانه ای با زیر بنا بیش از 5000 متر مربع تولید و به تمام نقاط دنیا ارسال میگردد.

GGF
نمایندگی برندهای معتبر

HALLDE

شرکت هالد سوئد از سال 1941 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید خردکن های صنعتی، غذا ساز و مخلوط کن های مواد غذایی آغاز کرد.تمامی محصولات این شرکت از لحاظ ایمنی، کیفیت و بهداشت دارای تائیدیه i.e. NSF, UL, EEC, CE می باشد.

HALLDE
نمایندگی برندهای معتبر

GIESEN

شرکت گیزن هلند با بیش از 30 سال تجریه در زمینه تولید دستگاه های برشته کاری (رُست)قهوه فعالیت خود را به عنوان شاخص ترین برند تولیدکننده در دنیا ادامه میدهد.تمامی دستگاه های این شرکت به صورت دست ساز تولید شده و این شرکت به علت اختراعات مختلف و استفاده از تکنولوژی بسیار مدرن در دستگاه های خود، برای برشتکاری با دقت و ثبات بسیار بالا در دنیا پیشنهاد می شود.

GIESEN
نمایندگی برندهای معتبر

DITTING

شرکت دیتینگ سوئیس از سال 1928 فعالیت خود را در زمینه تولید آسیاب های آزمایشگاهی و فروشگاهی آغاز کرد.مهندسان شرکت در این سال ها با تحقیق و بررسی در زمینه تولید محصولات جدید توانسته اند تمامی نیاز های مشتریان خود را با بالا ترین سطح برطرف کنند.

DITTING
نمایندگی برندهای معتبر

MBM

شرکت ام بی ام ایتالیا از سال 1972 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه آغاز کرد و توانسته تا به امروز سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد.این شرکت که زیر مجموعه ITW امریکا می باشد توانسته است با ارائه کیفیت، پشتیبانی و استفاده از علم روز دنیا در زمینه محصولات آشپزخانه خود را در سطح بین الملل از رقابا متمایز کند.

MBM

Back To Top